Apmācības

Izstrādājam un vadām praktiskas apmācības atbilstoši mūsu klienta – konkrētā uzņēmuma – vajadzībām un nodefinētajiem mērķiem. Mūsu pieredze rāda, ka uzņēmumi, kuri rūpējas par savu darbinieku attīstību un izaugsmi, paaugstina savas komandas lojalitāti un motivāciju.

Katra apmācību programma tiek radīta kā individuāls risinājums klientam, līdz ar to tā var būt dažādos formātos un atšķirīga ilguma – no 4 stundu mini treniņa līdz ilgtermiņa attīstības programmai vairāku mēnešu garumā. Caur dažādām mācību metodēm un īpaši izstrādātiem uzdevumiem mācību dalībnieki iesaistās, gūst praktisko pieredzi un spēj tālāk ikdienas sadarbībā pielietot apgūtās prasmes.

Tēmas, kurās visbiežāk veidojam mācību programmas:

  • Komunikācija (piem., spēja tikt galā ar sarežģītu komunikāciju un palikt resursu stāvoklī, efektīva iekšējā komunikācija, atvērtu jautājumu uzdošana)
  • Līderu attīstība (piem., komandas vadība, deleģēšana, sarunas vadība, novērtēšanas pārrunas, pozitīva un koriģējoša atgriezeniskā saite)
  • Laika un enerģijas vadība
  • Stresa un emociju vadība
  • Emocionālā inteliģence
  • Mērķu uzstādīšana
  • Efektīva saziņa ar kolēģiem un klientiem, ņemot vērā sarunu biedra uzvedības stilu
  • Komandas sadarbība, motivācijas pasākumi iedvesmai un iesaistei.

Atsauksmes

Pēc Vadītāju izaugsmes mācībām tika saņemtas pozitīvas atsauksmes, īpaši atzīmējot pasniedzēju komandas darbu. Mācības bija ne tikai informatīvas, bet arī iedvesmojošas un praktiskas. Tās piedāvāja ieskatu dažādos vadības aspektos, kas ir būtiski, lai attīstītu gan profesionālās, gan personīgās prasmes. Vienlaikus mācības bija pielāgotas mūsu konkrētajām vajadzībām un ikdienas darba situācijām. Mācību saturs bija aizraujošs un aktuāls. Tika aplūkoti gan teorētiskie pamati, gan praktiskie piemēri, kas palīdzēja labāk izprast apspriestās tēmas. Mācību dalībnieki kā galvenos ieguvumus norādīja prasmju un iemaņu papildināšanu aizraujošos uzdevumos, kā arī impulsu aizdomāties un no dažādiem skatupunktiem palūkoties uz ikdienas darbā nozīmīgiem jautājumiem.
Ilze Purmale
Rīgas valstspilsētas pašvaldības Pilsētas attīstības departamenta direktore
Paldies LV Vide par profesionālu, strukturētu un īpaši Dinex Latvia pielāgotu treniņu izveidi. Laila Vīksna un Dace Zariņa, apzinot Dinex Latvia vajadzības un izaicinājumus, izveidoja programmas, kas fokusētas uz iekšējo rezervju atjaunošanu un laika vadību. Pēc darbinieku novērtējuma var spriest, ka programmās tika ietverti dažādi praktiski instrumenti, kurus izmantot ikdienā, kā arī tika veikta situāciju izspēle, kas balstīta gan uz teoriju, gan praktiskiem piemēriem. Darbinieki īpaši novērtēja iespēju pabūt ne ikdienišķās situācijās kopā vienam ar otru, tādējādi labāk iepazīstoties un saliedējoties. Sakām paldies Lailai un Dacei! Ir svarīgi dinamiskajā ikdienas ritumā spēt apstāties, padomāt, saprast un sajust, kā efektīvāk pārvaldīt savu enerģiju.
Baiba Orga
Personāla speciāliste SIA Dinex group
lvvide-footer
Uzzini vairāk

Piesaki konsultāciju