Konsultācijas personāla jautājumos

Konsultācija varētu būt Tev noderīga, ja Tev ir aktuāls kāds jautājums darba tiesībās vai esi ceļā uz profesionālo attīstību un meklē labāko ceļu sevis realizēšanai.

Dalāmies ar savu ilggadējo profesionālo pieredzi un zināšanām šādos jautājumos:

  • Darba tiesības (darba attiecību pārtraukšana, atvaļinājums, sociālās garantijas, virsstundas utt.),
  • Kā efektīvi un mērķtiecīgi meklēt jaunu darbu,
  • Kā izveidot CV atbilstoši konkrētajai pozīcijai,
  • Kā sagatavoties darba pārrunām.

Atsauksmes

Ar Lailu esmu pazīstama jau 15 gadus. Esmu ļoti pateicīga liktenim, ka tam labpatikās mūsu ceļus sakrustot un man, kā jaunajai Personāla vadības entuziastei, bija iespēja smelties zināšanas un pieredzi no profesionālās Personāla vadītājas Lailas. Ļoti novērtēju Lailas zināšanas, komunikācijas, komandas vadības prasmes un patiesu iedziļināšanos katrā konkrētajā jautājumā, problēmsituācijā. No Lailas iedvesmojos un iemīlēju Darba likumu un ar aizrautību vēl šobrīd šķetinu dažādus problēmgadījumus. Apbrīnoju viņas nosvērtību, mieru, atvērtību un cilvēcību, kas rada drošu un patīkamu darba vidi. Esmu izmantojusi Lailas kā kouča un sistēmiskā terapeita pakalpojumus. Laila ir ļoti profesionāla arī šajā jomā, prot uzdot īstos jautājumus īstajā brīdī, neko neuzspiežot, neiesakot, bet pašai ļaujot nonākt pie risinājuma un paskatīties uz konkrēto situāciju no malas. Pēc sarunām ar Lailu vienmēr jūtos enerģijas pilna, pozitīvi uzlādēta un reizēm "gatava gāzt kalnus" 🙂
Evija
Man paveicies strādāt Lailas Vīksnas vadībā divos uzņēmumos, un es varu teikt tikai labāko par viņas profesionalitāti. Vienmēr atvērta jaunām idejām, spēj motivēt un atbalstīt, izcilas vadības un komunikācijas prasmes, kas viennozīmīgi pozitīvi ietekmē jebkuru komandu. Darbā Laila uztur drošu un atvērtu vidi komandā un uzņēmumā, kas palīdz attīstīties darbiniekiem, kolēģiem un uzņēmumam kopumā. Lailā es apbrīnoju viņas taktiskumu, loģisko un stratēģisko domāšanu un skaidru nākotnes vīziju – tas vienmēr palīdzējis sasniegt rezultātu un nenovērsties no mērķa. No Lailas esmu iemācījusies ieklausīties cilvēkos un aiz teiktā ieraudzīt domāto. Esmu arī strādājusi ar Lailu sistēmiskos sakārtojumos kā privātpersona, un ar visu pārliecību varu teikt, ka novērtēju Lailas spēju veidot ērtu, mājīgu vidi, kas palīdz dalībniekiem atvērties un ieraudzīt situācijas cēloni, nevis turpināt cīnīties ar sekām. Kas īpaši uzrunā tik sensitīvajos jautājumos – vienmēr tiek ievērota konfidencialitāte, katram dalībniekam tiek dots pietiekošs laiks pārdomām un atbildēm un kopumā tiek veidota ļoti draudzīga vide. Lailai izdodas ievērot dzīves balansu, sekojot prāta loģikai, bet darot visu ar dvēseli, un es to tiešām apbrīnoju.
Aleksandra
lvvide-footer
Uzzini vairāk

Piesaki konsultāciju