Sistēmiskie sakārtojumi

Kad gribas dzīvē kaut ko izprast, mainīt vai palūkoties uz ierasto no cita skatu punkta, tad Sistēmfenomenoloģiskā jeb sakārtojumu metode (autors: vācu psihoterapeits un filozofs Berts Helingers) ļauj paskatīties uz sevi un notiekošo it kā no malas. Strādājot grupā, ir iespējams apstāties, ieraudzīt, sajust un saprast, kas un kāpēc ar mani tā notiek. Ieviest korekcijas dzīvē tur, kur pamani, ka scenārijs atkārtojas (gan personīgajā dzīvē, gan darbā).

Sistēmisko sakārtojumu darbnīcas notiek 1-2 reizes mēnesī. Lai piedalītos grupā, priekšzināšanas nav nepieciešamas, bet ir vajadzīga Tava vēlme rīkoties, lai mainītu konkrēto situāciju.

Daži no jautājumiem, kādus risina sistēmiskajos sakārtojumos: 

  • Sarežģījumi attiecībās vai ģimenē,
  • Konflikti vai izdegšana darbā,
  • Notikumu/situāciju atkārtošanās,
  • Strupceļš,
  • Nav enerģijas, iedvesmas, dzīvesprieka,
  • Grūti pieņemt lēmumu,
  • Netieku galā ar savām emocijām.

Pievienojies grupai, lai pārliecinātos, kā šī metode palīdz mainīt dzīves plūsmu, vai piesakies uz individuālu konsultāciju.

Atsauksmes

Esmu strādājusi ar Lailu sistēmiskos sakārtojumos kā privātpersona, un ar visu pārliecību varu teikt, ka novērtēju Lailas spēju veidot ērtu, mājīgu vidi, kas palīdz dalībniekiem atvērties un ieraudzīt situācijas cēloni, nevis turpināt cīnīties ar sekām. Kas īpaši uzrunā tik sensitīvajos jautājumos – vienmēr tiek ievērota konfidencialitāte, katram dalībniekam tiek dots pietiekošs laiks pārdomām un atbildēm un kopumā tiek veidota ļoti draudzīga vide.
Aleksandra
Vasaras nometne Tūjā deva iespēju apstāties un veltīt laiku sev - uzkrāt enerģiju, kopā būšanas prieku, miera un laimes sajūtu, sistēmiskajos sakārtojumos ieraudzīt savu dzimtu, savu spēku un enerģiju, baudīt pirts rituālus un dievīgi gardu ēdienu, atrast savus spēka vārdus un veikt meditāciju jūras krastā, kas ļāva ieskatīties sevī dziļāk, labāk saprast savas emocijas. Liels paldies Lailai un Dacei, kuras ļāva šo visu izbaudīt.
Agnese
Sistēmisko sakārtojumu nometnes dalībniece
lvvide-footer
Uzzini vairāk

Piesaki konsultāciju